Заповніть заявку і отримаєте на пошту матеріали

Всі поля є обов'язковими для заповнення.

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Ділові переговори є однією з найвідповідальніших і водночас непростих сфер роботи в бізнесі. Від того, наскільки легко та невимушено вони пройдуть, залежить прибуток, успіх майбутньої угоди та подальший розвиток бізнесу. Організація та проведення переговорів має певні особливості та вимагає дотримання безлічі правил. Вміння вести бесіду веде до досягнення поставленої мети, а, отже, дає змогу укладати взаємовигідні угоди та набувати нових бізнес-партнерів.

Багаторічний досвід роботи та велика кількість вигідних угод, укладених із китайськими виробниками для клієнтів, дозволили накопичити експертам компанії Fialan багато спостережень та лайфхаків як ефективно вести переговори з китайськими постачальниками та укладати успішні угоди для наших клієнтів. Ми постійно підвищуємо свій рівень і поспішаємо поділитися частиною своїх знань у новій брошурі, яку підготували спеціально для вас. Ви можете отримати її безплатно, заповнивши та залишивши форму на сайті.

Однак, якщо ваш бізнес не передбачає від’їзду до Китаю для очного спілкування з постачальниками, ви можете довірити його нашим експертам, замовивши супровід угоди в розділі юридичних послуг.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм