Заповніть заявку і отримаєте на пошту матеріали

Всі поля є обов'язковими для заповнення.

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка
Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Вибір надійного постачальника — одне з найважливіших питань, яке постає, коли ви тільки починаєте бізнес із Китаєм. Поміж великої кількості потенційних партнерів важко самостійно обрати надійного, особливо на початкових етапах. Багато китайських постачальників не налаштовані на чесну співпрацю і підприємцю-початківцю легко стати жертвою шахрайства несумлінних бізнесменів.

За довгі роки роботи з Китаєм у експертів компанії Fialan накопичилося багато спостережень і практичного досвіду роботи з китайськими постачальниками, лайфхаків як перевірити чесність намірів партнера і справжність його документів, не виходячи з власного офісу й не відвідуючи фабрики. Ми поспішаємо поділитися нею з вами в нашому новому посібнику «Чек-лист віддаленої перевірки постачальників у Китаї», де ви знайдете максимально спрощений і короткий алгоритм віддаленого аудиту китайських компаній.

Отримайте його абсолютно безплатно на свою електронну пошту, заповнивши спеціальну форму на нашому сайті. Однак пам’ятайте, що перевірка документів компанії — це початковий етап для відбору найбільш слушних постачальників, які потребують більш докладного вивчення. Ми готові допомогти вам у подальших етапах відбору, взявши на себе організацію аудиту китайських фабрик для перевірки фактичної наявності їхніх виробничих потужностей та контролю кінцевої продукції.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм