Карго доставка з Китаю - послуга, яка набирає популярність рік від року. Виробничі потужності цієї країни готові виконати практично будь-яке замовлення по виготовленню необхідного продукту в рамках гнучкої цінової політики. Перевага такої доставки в невисокій вартості.

Замовляючи послугу у компанії Fialan, можете бути впевнені в безпеці і цілісності вашого вантажу. Завдяки наявності власних складів в Китаї і стабільним логістичним маршрутами, тарифи на перевезення і швидкість доставки приємно вас здивують. З кожним клієнтом підписується договір. Ми несемо повну відповідальність за збереження вантажів і термін доставки.

Дізнатися ціну перевезення
Доставка контейнера из Китая

Переваги Карго перевезення з Китаю

Якщо товар закуповується оптовою партією для подальшої торгівлі, потрібно вирішити питання транспортування. Існують пропозиції на ринку Китаю, коли доставку товарів з Китаю в Україну продавець бере на себе. Але частіше рішення цього завдання лягає на покупця. Потрібно шукати варіанти, вникати в нюанси і складності цього ринку, знаходити варіанти по організації доставки, обходити підводні камені.

Перевозка контейнеров из Китая

З компанією Fialan знімається питання доставки з Китаю, ми беремо на себе організацію процесу перевезення і рішення всіх супутніх проблем. Компанія використовує оптимальні логістичні схеми, задіє логістичні центри і Карго доставка з Китаю перетвориться в керований по термінах процес. З'явиться можливість повного контролю руху вантажу і впевненість, що вантаж буде доставлений цілим і в узгоджені терміни.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Як вибрати тип доставки

При виборі способу Карго транспортування з Китаю, ціна часто має значення.
Пропонуємо чотири варіанти перевезення вантажу:

Авіаперевезення виграють в швидкості, і є оптимальним варіантом коли вашому бізнесу потрібна швидка оборотність і зміна асортименту.

Контейнерні перевезення морським шляхом пропонують більш вигідні розцінки, але більш тривалі за термінами.

При правильному плануванні поставок можна забезпечити безперервне надходження товарних партій в потрібні вам періоди без появи складських розривів. Експерти компанії Fialan завжди раді проконсультувати з питань управління ланцюгами поставок при Карго доставці з Китаю.

Чому Fialan?

icon

Досвід в сфері вантажоперевезень з 2004 року

icon

Наші клієнти завжди отримують від своїх китайських постачальників те, що замовили

icon

Карго вантажі приходять без втрат і в повному обсязі

icon

Організація перевезення здійснюється у встановлений термін

icon

Ставки на перевезення завжди на рівні ринку

icon

Укладаємо Договір на поставку і несемо повну матеріальну відповідальність

icon

Поставки наших клієнтів супроводжують фахівці компанії з досвідом роботи в міжнародній логістиці більше 5 років

icon

Команда залучених експертів Fialan вирішить будь-які питання по роботі з Китаєм так, щоб ви були спокійні за свої поставки

Зв'язатися з нами

Торгівля - динамічна сфера, оперативно реагує на зміни. Товари з Китаю давно перестали бути дивиною, велика кількість світових брендів розміщують виробництво, користуючись можливістю отримати низьку собівартість товару з найкращим рівнем якості. Якщо вам потрібно пропрацювати питання: Карго доставка з Китаю, транспортування купленої партії - зв'яжіться з нашим фахівцем зараз і ми все зробимо зберігши ваш спокій.

Ми доставляємо Карго з Гуанчжоу та інших міст і портів Піднебесної. Досить нам зателефонувати або відправити заявку, щоб почати роботу і перетворити Карго перевезення з Китаю в вирішену задачу.

Доставка карго з Китаю
offer

Отримати пропозицію
про карго з Китаю

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм