Доставка з Німеччини
Перевезення з Німеччини
rating-stars Рейтинг 5

Доставка з Німеччини, організована професіоналами своєї справи - це відмінна можливість отримати куплений за кордоном товар швидко, недорого і без непередбачених форс-мажорів. І сьогодні така послуга користується особливим попитом, адже німецька продукція відрізняється відмінною якістю, чітко відповідає міжнародним стандартам, високо цінується жителями різних куточків світу. Отже, реалізація товарів, виготовлених в Німеччині - відмінна ідея для перспективного і прибуткового бізнесу. І сьогодні її багато хто вже успішно реалізував. Продавати можна все, що завгодно: електроніку, побутову техніку, автомобільні комплектуючі. Також помітним попитом користується німецька побутова хімія, косметика, аксесуари, взуття і одяг.

Щоб зробити закупівлю для подальшої реалізації, не обов'язково особисто летіти за кордон. Ваше завдання - знайти партнера і придбати товар, ви легко його отримаєте методом професійної організації перевезення з Німеччини, яку можна замовити в компанії Fialan. Ми ведемо успішну діяльність в цій галузі більше 14 років, і за такий тривалий термін вдало виконали тисячі замовлень. Наші клієнти залишилися задоволені обслуговуванням і якістю сервісу, що підтверджують позитивні відгуки.

Чому перевезення з Німеччини варто організовувати з Fialan

Наша компанія завжди асоціюється у клієнтів з великою згуртованою командою досвідчених фахівців, чітко організованими схемами міжнародних перевезень, високим рівнем сервісу. І ми робимо все для того щоб виправдовувати довіру. Кожному замовнику гарантуємо:

 • повноцінну консультацію для вибору оптимального способу перевезення в конкретній ситуації;
 • укладання офіційного договору про співпрацю з чітким зазначенням прав і обов'язків сторін;
 • лояльні ціни, які не змінюються протягом терміну, протягом якого ми доставляємо вантажі з Німеччини для конкретного клієнта;
 • широкий перелік послуг, організацію перевезення «під ключ» для виключення необхідності вирішувати якісь формальності самому замовнику;
 • суворе дотримання термінів поставки, а в разі їх порушення з яких-небудь причин - грошову компенсацію за кожен день, який довелося очікувати додатково;
 • оформлення страховки на вантаж, повністю покриває збитки в разі його псування або втрати.

З нашою допомогою будь-яке перевезення вантажів з Німеччини пройде швидко і без проблем. Ми працюємо абсолютно з будь-якими видами продукції, підбираючи оптимальний варіант транспортування для конкретного випадку. Але важливо врахувати, що є кілька груп товару, які ми не приймаємо для перевезення, це:

 • лікарські препарати та наркотики;
 • зброю і боєприпаси;
 • вибухонебезпечні та легкозаймисті речовини;
 • ртуть і токсичні рідини.

У всіх інших ситуаціях вантажні перевезення з Німеччини проводяться успішно.

Види вантажів і способи транспортування

Ми розглядаємо доставку з європейської країни, яка знаходиться на порівняно невеликій відстані, легко доступна для сухопутного транспорту. Саме тому помітним попитом користуються саме автомобільні перевезення з Німеччини. Дорога не займає більше, ніж кілька днів, замовник отримує свій товар швидко і при мінімальних ризиках. Звичайно, ми завжди орієнтуємося на клієнта, і, якщо партію продукції потрібно отримати терміново, як варіант, буде розглядатися доставка повітряним транспортом. Це найшвидший спосіб транспортування товару, тому він і користується помітним попитом.

Що стосується видів самих вантажів, ви можете замовити:

 • відправку генерального вантажу. Це означає, що товар маркується, упаковується і пересилається як самостійна одиниця;
 • доставку збірного вантажу з Німеччини - мова йде про партії, що складаються з декількох одиниць або груп товарів, які, з огляду на невеликі габарити і малу вагу, не можуть пересилатися як генеральний вантаж;
 • пересилку контейнерів, наприклад, з автомобільними або іншими запчастинами. Вони перевозяться за дещо іншою схемою.

Якщо вас цікавить термінова доставка з Німеччини, обов'язково позначте цей момент при спілкуванні з фахівцями Fialan, обговоренні деталей співпраці. Це окрема послуга, що передбачає наділення товару пріоритетним статусом, здійснення перевезення найшвидшим транспортом. Після того, як всі формальності обумовлені, вам назвуть вартість. Будьте впевнені, ціна виявиться цілком лояльною в порівнянні з конкуруючими пропозиціями, не зміниться на наступних етапах співпраці. Експрес-доставка з Німеччини пройде на вищому рівні якості.

Як проходить доставка з Німеччини через посередника

Щоб ви розібралися в суті процесу міжнародного перевезення, розглянемо основні його моменти. І перше, що слід відзначити - прийом товару на складі. Наші фахівці ретельно його перевіряють, звіряючи основні характеристики з документацією. Це гарантує відсутність дефектів, відповідність заявленій кількості. Далі ми маркуємо і пакуємо продукцію згідно з чинними вимогами, готуючи до транспортування. Після того, як партія буде відправлена, фахівці складу надають трековий номер, за яким можна відстежити місцезнаходження вантажу в будь-який зручний момент.

Якщо замовлена послуга консолідації, планується відправка збірного вантажу, частина продукції, яка надійшла на склад першою, зберігається тут деякий час з дотриманням необхідних умов. Тільки після збору всіх складових ми формуємо партію і передаємо для доставки замовнику. Така форма перевезення сьогодні дуже популярна, адже транспортування невеликих і легких товарів стає набагато вигідніше, до того ж, обробляти такі вантажі набагато простіше.

Якщо вас цікавлять детальніші умови доставки з Німеччини посередником в особі компанії Fialan, зверніться до наших співробітників. Ви можете зв'язатися з ними по телефону, відправити лист на електронну пошту або швидке повідомлення на сайті. Якщо зручно, відвідайте офіс особисто. Ви отримаєте професійну і максимально розгорнуту консультацію, зможете планувати подальші дії. Будьте впевнені, доставка з Німеччини, організована з нашою допомогою, пройде оперативно і без проблем.