Оцінка експортного потенціалу

Оцінка експортного потенціалу
Оцінка експортного потенціалу
single image
Fialan активно займається популяризацією та просуванням товарів українського виробництва на ринок Китаю. Компанія почала свою діяльність в 2004 році, має офіси в Китаї, Україні і США, відповідає найвищим стандартам операційного управління та корпоративної соціальної відповідальності і є експертом №1 з експорту в Китай.


Для оцінки експортного потенціалу Вашої продукції / компанії в Китаї, пропонуємо Вам заповніть дану анкету.
Ми зв'яжемося з Вами після обробки інформації нашим експертом департаменту експорту в Китаї.
Будь ласка, надайте якомога більше інформації для більш точного результату.

Заповни анкету - отримай оцінку!

single image

Можливості з експорту

Розширення спектру зовнішньоекономічних зв'язків компанії, як правило, призводить до питання вивчення потенційних можливостей з експорту своєї продукції. Щоб почати процедуру виходу компанії на міжнародний ринок, в першу чергу, необхідно провести її експортний аудит. Дана операція проводиться експертами Fialan з метою визначити зовнішньоекономічний потенціал компанії, вивчити можливість поставок і просування її продукції на ринки інших країн, сформувати комплекс необхідних заходів.

Мінливі умови і тенденції ринку, посилення конкуренції та збільшення контактів на міжнародному рівні вимагають посилення експортних можливостей, оптимізації процесу прийняття ключових рішень в управлінні компанією, що незмінно веде до активного і сталого розвитку комерційної структури.

Як показує міжнародна практика, для успішної конкуренції зовсім недостатньо тільки мати в наявності виробничі потужності. Для успіху необхідно мати: постійний споживчий попит, надійних партнерів, здорову конкуренцію, стратегію розвитку виробничого комплексу.

single image

Вихід на зовнішні ринки

Якщо компанія виробляє низькоякісну продукцію, яка постачається на внутрішній ринок, вона ніяк не зможе задовольнити очікування і зарубіжних споживачів. Виходу виробників на ринки інших країн передує насичення ємності вітчизняної майданчика.

Вкрай важливо для всієї країни, виходячи на рівень міжнародних торгових відносин, правильно оцінити свої потенційні можливості для експорту і конкурентоспроможність. Адже робота на експорт дозволяє отримувати прибуток у валюті, а це вигідно не тільки підприємству, але і добре для вітчизняної економіки.

Крім того, робота на зовнішніх ринках допомагає бути в курсі світових технічних інновацій, вимагає бути конкурентоспроможним, регулярно підвищувати рівень технічного оснащення виробництва. Це йде на користь і соціальній сфері - знижує показники безробіття і допомагає більш ефективно розпоряджатися внутрішніми ресурсами.

single image

Експортний потенціал

Провести тщательный аудит на предприятии и выявить его реальный экспортный потенциал очень важно перед началом планирования пошаговой работы по развитию международных отношений.

Специалисты дали чёткое определение экспортному потенциалу. Этот термин объединяет в себе возможности компании по созданию, производству для экспорта, продвижению на внешние торговые площадки, выгодной реализации и обеспечению должного сервисного уровня.

Американским экономистом-футурологом Джином Нейсбитом было дано такое определение экспортному потенциалу предприятия — это меняющаяся составляющая экономического потенциала, чей технический структурно-организационный сегмент, подчиняется основным приоритетам развития компании, учитывая при этом, внешние влияния и внутренний порядок, что позволяет получать запланированные и устойчивые показатели по продажам и рентабельности на разных мировых торговых площадках.

facebook

youtube

Отправь запрос - cэкономь время!


 * только текст  

 * обязательное поле  

 * только цифры  

Заказать СТЕНД
Получить БИЛЕТ
Заочное посещение

* Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности