Юридичний супровід в Китаї

Юридичний супровід в Китаї
Юридичний супровід в Китаї

Юридичні послуги в Китаї

Компанія Fialan, будучи експертом з організації міжнародних партнерських відносин, переговорів і розвитку ефективного бізнесу між підприємцями різних країн, вже більше 13 років об'єднує бізнесменів Китаю і України,.

Ми оперативно, відкрито, взаємовигідного та безпечно взаємодіємо з нашими клієнтами і партнерами на ринку міжнародної торгівлі. Маючи в своєму розпорядженні власні офіси і представництва в Україні, Китаї та США, юристи і адвокати Fialan мають успішний досвід врегулювання спірних ситуацій на всіх етапах побудови міжнародного співробітництва бізнес партнерів від складання контракту до захисту прав клієнта в арбітражному суді. Саме завдяки налагодженій ефективній роботі юридичного департаменту, сьогодні наші клієнти ведуть безпечний бізнес на ринку міжнародної торгівлі.

Важливо знати!

Не довіряйте китайцям
Досвід - запорука успіху.
Грамотні переговори - це завжди економія
Китайців складно зрозуміти
single image

Юридичний супровід контрактів в Китаї

Один з найдієвіших способів забезпечити повне виконання всіх зобов'язань китайським партнером - це грамотно складений контракт ЗЕД, який відповідає всім законам Китайської Народної Республіки. Особисті і усні домовленості в роботі з китайськими постачальниками не мають ніякої сили і часто ігноруються.

Наша компанія більш 13 років забезпечує юридичний супровід контрактів в Китаї. За цей час було укладено тисячі договорів купівлі-продажу. Досвід наших юристів допоможе правильно скласти контракт зовнішньоекономічної діяльності і добитися виконання всіх домовленостей з урахуванням Ваших інтересів і в суворій відповідності з законами Китаю.

Юридично грамотно складений контракт ЗЕД - це не тільки гарантія Вашого спокою при роботі з Китаєм, але і невід'ємний інструмент в збереженні і примноженні Ваших товарних, матеріальних і тимчасових засобів. Якщо гроші - це засіб в роботі з Китаєм, то наш контракт - це спосіб роботи, який зможе убезпечити Вас від втрати коштів!

Що дає контракт ЗЕД, складений юристами Fialan:


single image
Захист від недобросовісних постачальників і шахраїв
Єдиний суттєвий аргумент в суді
Надійний інструмент контролю і впливу на китайського партнера

Юридично грамотно складений контракт ЗЕД - це не тільки гарантія Вашого спокою при роботі з Китаєм, але і невід'ємний інструмент в збереженні і примноженні Ваших товарних і матеріальних засобів та часу. Якщо гроші - це засіб в роботі з Китаєм, то наш контракт - це спосіб роботи, який зможе убезпечити Вас від втрати коштів!

Отправь запрос - cэкономь время!


 * только текст  

 * обязательное поле  

 * только цифры  

Заказать СТЕНД
Получить БИЛЕТ
Заочное посещение

* Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности