Розмитнення товару з Китаю


Митне оформлення вантажів з Китаю

Митне оформлення експорту та імпорту - це виконання всіх формальних процедур і обов'язків при переміщенні вантажів через кордон держави.

Переміщення товарів через кордон будь-якої країни супроводжується процедурою реєстрації в митних органах. При роботі в будь-якому з митних режимів: експорт, імпорт, транзит та інших, актуальним стає питання грамотного оформлення митних документів.

Це дуже складні процеси, які вимагають значних витрат часу і знань митного законодавства як України, так і Китайської Народної Республіки. Здійснити їх самостійно можуть тільки великі експортери та імпортери, які мають у своєму розпорядженні власні митні підрозділи і відповідні зв'язки.

Компанія Fialan вже більше 13 років займається міжнародним перевезенням багатьох видів товарів: починаючи від сувенірів і одягу, і закінчуючи складним, дорогим обладнанням. При співпраці з нашою компанією митне оформлення вантажу не вимагає участі клієнта. Виступаючи в якості Вашого партнера, компанія бере на себе всю відповідальність за організацію митного оформлення та сприяє вирішенню всіх питань по зовнішньоекономічній діяльності. При цьому, розміри партії вантажу не мають значення: від 1 кг до декількох контейнерів.

Експерти Fialan допоможуть в найкоротші терміни правильно провести митне оформлення вантажів, що дозволить значно заощадити Ваш час і моральні сили.


Процес митного оформлення включає:

 • підготовку всіх необхідних документів;
 • реєстрацію в митних органах;
 • проходження номенклатури;
 • оплату встановлених тарифів;
 • проходження митного огляду;
 • випуск вантажу з порту і оформлення товарно-транспортної накладної.

Слід пам'ятати, що помилки, допущені на будь-якому з етапів митного оформлення, можуть привести до штрафних санкцій. Щоб уникнути цього, зверніться за допомогою до професіоналів!

Параметри митного регулювання, правила і терміни оформлення вантажів, права і обов'язки сторін детально прописані в Митному кодексі України від 13 березня 2012 року за № 4495-VI.


Митне оформлення включає в себе кілька етапів:

Прийом і облік декларації, перевірка на відповідність до норм і митного режиму. Оцінка декларанта як суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності.

Контроль документів:

Співробітники митниці перевіряють, наскільки товар, що перевозиться відповідає номенклатурі і вказаному виробнику. Визначають, чи є у декларанта пільги. Розраховують кінцеву митну вартість вантажу, виходячи з класифікації.

Перевірка даних:

Митники співвідносять підсумкову вартість з розрахунками. Закон не забороняє вимагати у власника вантажу підтвердження вартості товару, а також перевіряти достовірність, запитуючи інформацію у контролюючих органів держави-експортера. Це робиться для того, щоб декларант не міг навмисно вказати занижену вартість, намагаючись знизити розмір мита.

Проведення платежів.

Огляд товару - при необхідності. Як правило, вантаж оглядають тільки в разі виникнення підозр.

Основний пакет документів, необхідних для митного оформлення, включає:

 • Договір купівлі-продажу, поставки і т.д.
 • Рахунок-фактуру з перекладом на українську мову. В інвойсі обов'язково вказують реквізити контракту і специфікацію.
 • Пакувальний лист і переклад на українську мову. Накладні та інші транспортні документи (в залежності від виду транспорту).
 • Платіжні доручення, касові ордери та інші підтвердження оплати вантажу.
 • Паспорт угоди, платіжні, страхові та інші документи, які задіяні в розрахунку митної вартості товару та проходженні валютного контролю.
 • Ліцензії, сертифікати та дозволи державних структур (для тих видів товару, для яких вимагає законодавство).
 • Договір на перевезення, рахунки про величину транспортних витрат, страхові поліси (якщо передбачено), рахунок на винагороду агента (якщо агент бере участь в постачанні).
 • Платіжне доручення на оплату зборів.

У деяких випадках, в залежності від конкретного митного посту, для оформлення одного і того ж товару може знадобитися і більш значний список документів. Потрібно бути готовим надати їх в найкоротші терміни.

Митне оформлення є обов'язковим для всіх комерційних збірних і контейнерних вантажів, що прямують з КНР в Україну. В процесі розмитнення власник вантажу сплачує мито, ПДВ (при ввезенні) і акцизний збір. В основі розрахунків лежить митна вартість.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з митними органами і професійним навичкам, експерти компанії Fialan грамотно проведуть митне оформлення, оперативно відреагують на всі можливі поправки в процедурі проходження митного оформлення, негайно поінформують Вас про зміни митних тарифів і оптимізують Ваші витрати при доставці вантажу з Китаю в Україну.

Повернення ПДВ

Одним з істотних чинників для українських підприємців при роботі з Китаєм є відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) при експортуванні продукції або послуг.

Відшкодування ПДВ - це процедура, по завершенні якої платник податків отримує на свій розрахунковий рахунок певну суму податку.

Система відшкодування ПДВ на експорт в Піднебесній спрямована на розвиток і зростання продажів китайських товарів за кордон. Правом на відшкодування може скористатися як місцева компанія, так і іноземна, яка володіє правом на експорт. Підприємці можуть подати заявку на відшкодування ПДВ в податкові органи КНР за умови, що в «Свідоцтві на право діяльності», виданому Управлінням Торгово-Промислової Адміністрації Китаю, позначено право на імпорт і експорт товарів. Згідно зі статистичними даними, щорічно КНР відшкодовує до 15 млрд. доларів ПДВ на експорт.

На сьогоднішній день ставка відшкодування ПДВ в Китаї може досягати 17%. Відсоток може істотно коливатися в залежності від різних категорій товарів.

Відшкодування ПДВ при імпорті з Китаю може посилюватися різними нюансами і труднощами, подолати які допоможуть фахівці Fialan.

Замовивши послугу «Митне оформлення» в нашій компанії, Ви без зусиль зможете повернути ПДВ протягом 90 днів з моменту закриття експортної декларації.


Дана послуга включає в себе:

1) Підготовку документації для митного оформлення:

 • підготовка митної декларації;
 • підготовка інвойсу, що містить ПДВ від постачальника;
 • надання детального інвойсу на товар;
 • надання податкового сертифікату;
 • отримання свідоцтва про повернення експортного мита.

2) Підготовку документів для подання в податковий департамент:

 • заповнення загальної заявки на відшкодування ПДВ;
 • заповнення свідоцтва про покупку товару;
 • надання графіка податкової звітності.

3) Перевірку правильності внесеної інформації в митній базі E-port:

 • реєстрація в податковому департаменті для отримання імені та пароля для E-port;
 • підтвердження достовірності інформації, яка відображається в E-port.

4) Завершення процесу подачі заявки на відшкодування ПДВ:

 • заповнення в E-port електронної форми митної декларації;
 • отримання електронного підтвердження про повернення ПДВ;
 • подача підтвердженого документа до митного департаменту.

Порядок відшкодування податку на додану вартість при імпортних операціях з Китаєм справді досить трудомісткий і складний процес, впоратися з яким під силу тільки справжнім професіоналам своєї справи. Компанія Fialan пропонує комплекс послуг, мета яких - оптимізація оподаткування та відшкодування ПДВ з гарантією позитивного результату.

Експерти Fialan мають високу кваліфікацію і багатий практичний досвід, необхідні для професійного надання послуг по відшкодуванню ПДВ. Процес підготовки, подання та отримання відшкодування завжди проходить оперативно, з дотриманням всіх законних інтересів клієнта.

Отправь запрос - cэкономь время!


 * только текст  

 * обязательное поле  

 * только цифры  

Заказать СТЕНД
Получить БИЛЕТ
Заочное посещение

* Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности