Партнери

Наші партнери

Партнерство - це спосіб об'єднати навички управління в різних галузях, однаково необхідних для розвитку бізнесу. У наш час складно вести успішний бізнес без надійних партнерів. Не завжди і не з усіма партнерами вдається вибудувати довгострокове і взаємовигідне співробітництво, але ті, хто залишаються, стають серйозною опорою в бізнесі. Партнери Fialan перевірені часом і довели на ділі свою надійність, чесність і прагнення до розвитку бізнесу. Багаторічний і незмінний партнер Fialan, лідер в області швейного виробництва України, компанія «Softorg».

Bank of China

Bank of China

Bank of China (Банк Китаю) - офіційно заснований в лютому 1912 року. На даний момент Bank of China є комерційним банком, входить в п'ятірку найбільших державних банків країни і за активами займає друге місце після Industrial & Commercial Bank of China. Також банк входить до двадцятки найбільших банків світу. Має понад 13 тис. відділень у Китаї і 550 представництв в 25 інших країнах. Основний бізнес - корпоративне і роздрібне кредитування; також займається інвестиційним банкінгом, страхуванням і обслуговуванням пластикових карт. Власний капітал Bank of China - 40 млрд дол.

Yunda express

Yunda express

Yunda express - служба експрес-доставки, яка заснована в 1999 році і працює в 31 провінції Китаю, Гонконгу і Макао. Компанія також надає послуги з експрес-логістики, електронної комерції, надає складські послуги для кур'єрських компаній.

Expedia

Expedia

Expedia - одна з провідних туристичних компаній в світі, яка має великий портфель брендів в світі подорожей. Expedia.com - найбільший американський портал, що дозволяє бронювати 155 тисяч готелів по всьому світу, квитки на 300 авіакомпаній, круїзи, автомобілі, екскурсії тощо Крім основного американського порталу, має локальними сайтами в ще 30 країнах.

Kingbridge

Kingbridge

Kingbridge - Міжнародна юридична компанія.

Sinosure

Sinosure

Sinosure - Китайська страхова корпорація зі страхування експортних кредитів (SINOSURE) - державна страхова компанія з незалежним статусом юридичної особи, створена в 2001 році для сприяння розвитку зовнішньої торгівлі та економічного співробітництва Китаю.

ССА (Chines Commerce Association) - Китайська Торгова Асоціація (КТА)

ССА (Chines Commerce Association) - Китайська Торгова Асоціація (КТА) - неурядова, некомерційна асоціація компаній, зацікавлених в торгово-економічному співробітництві між Україною і Китаєм, створена за підтримки уряду КНР.

Ctrip

Ctrip

Ctrip - найбільше онлайн-туристичне агентство Китаю. Компанія організовує подорожі і ділові поїздки по всьому світу за допомогою дешевих рейсів і сервісу бронювання готелів зі знижками.

Міністерство закордонних справ України (МЗС)

Міністерство закордонних справ України (МЗС) - державний орган виконавчої влади, який здійснює імплементацію державної політики в галузі зовнішніх відносин України з іншими державами, а також з міжнародними організаціями.

INTEGRITES

INTEGRITES

INTEGRITES - Міжнародна юридична компанія заснована в 2005 році командою професійних юристів. Сфокусувавши свою діяльність на таких практиках як вирішення спорів, корпоративне право та M & A., торгове фінансування, банківське і фінансове право, антимонопольне право, ринки капіталу, фірма неухильно розширює спектр послуг, що надаються. Міжнародне представництво Integrites забезпечується через офіси в Москві, Києві, Алмати та Лондоні.

ZTO express

ZTO express

ZTO express - одна з найбільших компаній експрес-доставки в світі. ZTO є одночасно ключовим фактором і прямим бенефіціаром динамічного ринку електронної комерції Китаю на провідних платформах, таких як Alibaba і JD.com.

HSBC

HSBC

HSBC (Hongkong and Shanghai Banking Corporation) - Банківська корпорація Гонконгу і Шанхаю - один з найбільших фінансових конгломератів в світі. У рейтингу найбільших публічних компаній світу Forbes Global 2000 в 2015 році зайняв 14-е місце, а в списку найдорожчих брендів - 37-е місце. Штаб-квартира розташована в Лондоні.

SF express

SF express

SF express - найбільша кур'єрська служба Китаю. Була заснована в місті Шунда, провінція Гуандун, в 1993 році. Крім материкового Китаю, Гонконгу, Макао і Тайваню, в даний час компанія вже працює в США, Японії, Південної Кореї, Сінгапурі, Малайзії, Таїланді, В'єтнамі, Австралії та інших країнах.

YuanTong express

YuanTong express

YuanTong express - одна з найбільших компаній експрес-доставки в Китаї, заснована в 2000 році. На даний момент компанія здійснює доставку в більш ніж 101 місто по Китаю і має в розпорядженні більше 32 000 автомобілів.

ACC (American Chamber of Commerce in Ukraine)

ACC (American Chamber of Commerce in Ukraine) - Американська торгова палата в Україні - міжнародна орієнтована бізнес-спільнота, яке представляє провідних керівників і експертів більш ніж з 600 компаній. Це найбільші інвестори і міжнародні компанії, що працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування української економіки і допомагають Україні реалізувати власний потенціал.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ)

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) - державний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України. Міністерство формує і реалізує державну політику в сфері економіки і торгівлі. Також на нього покладені функції з реалізації державної регуляторної політики, державної політики з питань розвитку підприємництва (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), регулювання цінової політики.

СУП (Союз Українських Підприємців)

СУП (Союз Українських Підприємців) - об'єднання українських підприємців, створене за межами політичних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України.

Tiantian express

Tiantian express

Tiantian express - бренд був заснований в 1994 році, зі штаб-квартирою в Ханчжоу. В даний час щодня компанія обслуговує більше 300 000 клієнтів, в тому числі і близько 500 великих клієнтів по всьому світу і понад 100 великих компаній в сферах електронної торгівлі, текстильної та швейної, медичної та хімічної промисловості, високих технологій, ІТ-індустрії, транспортно-експедиторського бізнесу, імпорту та експорту, виробництва та інших сферах. У 2010 році Tiantian Експрес увійшов в десятку логістичних підприємств Китаю.

STO express

STO express

STO express - одна з найбільших логістичних компаній Китаю, заснована в 1993 році. Компанія надає послуги з логістики та дистрибуції, складування підприємствам формату С2С, В2С. STO express налічує більше 1 600 філій і незалежних відділень. Число співробітників по всьому Китаю досягає 30 мільйонів чоловік.

Industrial and Commercial Bank of China

Industrial and Commercial Bank of China

Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) - Промислово комерційний банк Китаю був створений 1 січня 1984 року. Входить у «Велику четвірку» найбільших державних банків Китаю. Акції фінустанови належать китайському уряду. ICBC контролює п'яту частину банківського сектора Китаю. У банку 17 460 відділень, в яких працює 462 282 осіб. Банк надає фінансові послуги більш ніж 5,09 млн .корпоративних і 465 млн. індивідуальних клієнтів. Також банк веде операції в Гонконзі під брендом ICBC Asia.

Booking

Booking

Booking.com - найбільша в світі глобальна система інтернет-бронювання готелів, заснована в Амстердамі в 1996 році.

Swire

Swire

Swire - група компаній, які здійснюють свою діяльність в галузі виробництва та дистрибуції продуктів харчування з 1880-ого року. Сьогодні компанії групи грають важливу роль в ланцюзі виробництва продуктів харчування в Китаї - від первинного виробництва до переробки, логістики та дистрибуції. Swire також є провідним оператором холодильного складування в Австралії і В'єтнамі, третім в США, і розвиває даний напрямок в Китаї.

Maersk Line

Maersk Line - міжнародна компанія з організації контейнерних перевезень найвищого рівня, орієнтованих на клієнта Лінійний агент французької судноплавної компанії СМА CGM, яка входить до трійки найбільших контейнерних перевізників в світі

YuanTong express

YuanTong express

YuanTong express - одна з найбільших компаній експрес-доставки в Китаї, заснована в 2000 році. На даний момент компанія здійснює доставку в більш ніж 101 місто по Китаю і має в розпорядженні більше 32 000 автомобілів.

China Shipping Container Line Co., Ltd. (CSCL)

Торгово-промислова палата України - недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об`єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об`єднання.

Отправь запрос - cэкономь время!


 * только текст  

 * обязательное поле  

 * только цифры  

Заказать СТЕНД
Получить БИЛЕТ
Заочное посещение

* Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности