Швидка доставка з США в Україну
 Швидка доставка з США
rating-stars Рейтинг 5

Швидка доставка з США в Україну стала сьогодні досить популярною послугою, основна категорія замовників - підприємці, які купують товар за кордоном для подальшої реалізації на території своєї країни. І тут вдається виділити найважливіші аспекти, на які доводиться звертати увагу при плануванні і замовленні перевезення:

 • вартість - чим дешевше обійдеться пересилання з США в Україну, тим вигідніше буде бізнес;
 • терміни - оперативність відіграє досить важливу роль у веденні підприємницької діяльності, багато в чому визначає величину прибутку;
 • гарантії - терміни поставки повинні бути дотримані, інакше є ризик зриву угоди або її укладення на менш вигідних умовах.

Отже, варто зазначити, що самостійно займатися вирішенням подібних питань досить ризиковано. Якщо вас цікавить швидка доставка з США з гарантіями, є сенс скористатися пропозиціями професіоналів, замовивши послуги в Fialan. Всі організаційні моменти і формальності ви довіряєте досвідченим фахівцям, ми позбудемо вас від хвилювань, тому як будете знати, що перевезення виконають саме так, як це потрібно, без затягування по термінах.

Перевезення збірних вантажів з США

Незважаючи на те, що Fialan працює і з генеральними вантажами, і з транспортуванням контейнерів, найчастіше саме збірні вантажі з США відправляються в Україну. Розглянемо, що це таке і в чому вигода.

Збірним вантажем називають партію, зібрану з товарів, представлених різними продавцями різних замовників або одному клієнту. Зазвичай всі позиції характеризуються малою вагою і невеликими габаритами. Саме ці характеристики і роблять їх самостійне пересилання абсолютно невигідним. А що стосується об'єднання в одну партію, таке транспортування дозволяє непогано заощадити.

Fialan надає повний спектр послуг по роботі зі збірними вантажами:

 • прийом і перевірка товару на відповідність заявленим характеристикам, відсутність пошкоджень;
 • зберігання продукції на складі в відповідних вимогам умовах;
 • підготовка до транспортування: упаковка, маркування;
 • комплектація окремих одиниць в партію для перевезення.

Щоб ви могли переконатися в тому, що транспортування йде за планом, вам надається спеціальний код для відстежування місцеположення відправлення. Ніяких затримок і форс-мажорів.

Звичайно, користується попитом і доставка генеральних вантажів, якщо мова йде про габаритні великовагові об'єкти, часто виконуються контейнерні перевезення з США. У будь-якому варіанті послуги Fialan відрізняються високою якістю, що гарантується багаторічним стаж роботи в цій галузі.

Переваги співпраці з Fialan

ЧЩоб виключити будь-які сумніви у виборі, розгляньте основні переваги співпраці з нашою компанією. До головних достоїнств варто віднести:

 • професійне обслуговування, повністю орієнтоване на клієнта. Співробітники Fialan проконсультують вас з будь-яких питань, що цікавлять, допоможуть визначитися з оптимальним форматом доставки, виділити додаткові послуги, в яких є необхідність;
 • лояльна вартість. Виконується доставка з США в Україну за ціною, яка легко витримує конкуренцію. Точні цифри ви дізнаєтеся після обговорення деталей співпраці з представниками нашої компанії;
 • широкий набір послуг, робота «під ключ». Ми вирішимо абсолютно всі питання, що стосуються транспортування вантажу, в тому числі, по розмитненню. Вам не варто турбуватися навіть щодо дрібних формальностей;
 • суворе дотримання термінів поставки. Навіть якщо доставка з США буде виконана з запізненням, ви обов'язково отримаєте компенсацію.

Дізнайтеся більше у наших менеджерів. Телефонуйте нам, приїжджайте в офіс, пишіть на електронну пошту.