Fialan — Доставка з США | Fialan Україна
 Доставка з США

Доставка з США може бути швидкою і досить економічною, якщо користуватися послугами професіоналів. Самостійно намагатися вирішити питання, пов'язане з транспортуванням вантажу на таку велику відстань, ризиковано. Є висока ймовірність того, що ви витратите багато сил і часу на організаційні моменти і формальності, переплатите за перевезення, отримаєте партію з порушенням термінів. До того ж, в дорозі товар може загубитися або пошкодитись, що спричинить додаткові витрати. Ризиків чимало. Саме тому вам варто скористатися послугами професіоналів, які працюють в цій галузі тривалий час, замовивши послуги компанії Fialan. Вантаж з США буде доставлений швидко і недорого. Завдяки наявності страховки вам не доведеться хвилюватися про його цілісність.

Яка вартість доставки зі США в Україну

Ціна доставки з США озвучується кожному замовнику окремо, тому як визначається в індивідуальному порядку. Незважаючи на те, що є орієнтовні розцінки на транспортування, розраховані за 1 кубометр або одиницю ваги товару, надалі вони будуть коригуватися, залежно від особливостей конкретного замовлення. На формування вартості впливають такі чинники:

 • вид вантажу: збірний, генеральний, контейнер. Наприклад, якщо планується доставка збірних вантажів з США, вона може включати прийом товару від декількох постачальників. Продукція буде певний час зберігатися на складі, після чого його співробітники сформують і упакують партію, виконають необхідне маркування. Якщо розглядається доставка контейнера з США в Україну, тут все на порядок простіше. Але вартість буде залежати від габаритів і маси відправлення, тому і вираховується окремо для кожного замовника;
 • спосіб транспортування. Найдорожчим варіантом прийнято вважати авіаперевезення. Але навіть при високій вартості вони користуються помітним попитом, тому як дозволяють отримати партію в максимально стислі терміни. І незважаючи на це, доставка залізничним і морським транспортом також користується попитом. Переважно вона стає актуальною при організації перевезення великогабаритного вантажу;
 • додаткові послуги. Це консолідація вантажів при необхідності, самостійна покупка зазначеного товару в Америці, оформлення страховки, розмитнення і т.д. Всі ці моменти впливають на вартість доставки зі США в Україну.

Звичайно, впливає на ціну і пункт відправки отримання товару. Саме тому, цікавлячись фінансовим питанням, вам варто особисто проконсультуватися з фахівцями Fialan. Озвучте вимоги, опишіть ситуацію, перерахуйте додаткові послуги, в яких ви відчуваєте потребу. З урахуванням наданої інформації представники нашої компанії назвуть точну ціну.

Переваги співпраці з Fialan

Якщо вас цікавить доставка з США до Києва або інше місто України, скориставшись послугами Fialan, варто відзначити наступні переваги:

 • повноцінні професійні консультації стосовно теми питань;
 • допомога у визначенні оптимального формату перевезення;
 • робота «під ключ», що виключає необхідність самостійного вирішення будь-яких питань;
 • індивідуальний підхід до клієнта;
 • оперативне виконання поставлених завдань;
 • лояльна вартість доставки зі США;
 • суворе дотримання термінів поставки;
 • компенсація при порушенні термінів;
 • широкий набір додаткових послуг;
 • страховка, що забезпечує захист від втрати або псування вантажу.

Більш детальну інформацію з будь-яких питань вам нададуть наші співробітники.

Організовуючи перевезення з Fialan, ви будете користуватися професійними і недорогими послугами, зрозумієте, що відстань і зарубіжні партнери - не перешкода швидкій і простий доставці.