Доставка з США в Україну
 Сервіс по доставці товарів з США
rating-stars Рейтинг 5

Доставка з США в Україну може знадобитися в різних випадках. Її замовляють не тільки особи, які купують американські товари для особистого користування, а й підприємці, які закуповують продукцію для подальшої реалізації та отримання грошового прибутку. У будь-якому випадку самостійно організовувати перевезення складно і невигідно, розглянемо чому:

 • якщо вам відправляє товар сам магазин, то, з огляду на необхідність вирішення численних формальностей, чекати відправлення доведеться дуже довго;
 • якщо ви придбали продукцію у кількох продавців, крім тривалого терміну доставки вантажів з США в Україну додасться і неодночасне отримання товару, що доставляє додаткові незручності. До того ж, ціна питання виявиться досить високою;
 • ваша посилка пересилається на загальних правилах, тому ризик її втрати або пошкодитит досить високий;
 • не маючи довіреної особи в чужій країні, вам буде складно контролювати переміщення замовлення.

Це тільки ряд проблем, якими з високою ймовірністю буде супроводжуватися доставка з США. Але у вас є відмінна можливість їх уникнути. Для цього достатньо заручитися підтримкою професіоналів - співробітників компанії, що допомагає суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності - Fialan.

Люди, які регулярно організовують перевезення в даному напрямку, легко обходять всі ймовірні складності, а ідеально налагоджена робота виключає форс-мажори. Доставка з США в Україну виконується настільки швидко, наскільки це можливо. При цьому перевезення стає максимально економним з фінансової точки зору. І щоб оцінити власні можливості, ознайомтеся з усіма послугами компанії Fialan.

Послуги з доставки зі США в Україну

Відразу зазначимо, що порядок співпраці, як і вартість послуг, обговорюються з кожним замовником індивідуально. Але ви повинні знати, на що можете розраховувати, тому варто ознайомитися з повною широтою можливостей, які перед вами відкриває посередник в доставці зі США - компанія Fialan:

 • тип вантажу. Можлива пересилка генеральних, збірних вантажів і контейнерів. У першому варіанті відправляється одна одиниця товару в окремій упаковці. Збірні вантажі - кілька одиниць продукції від різних продавців. Контейнери служать для перевезення окремих груп товару, наприклад, запчастин;
 • спосіб перевезення. Сервіс по доставці товарів з США передбачає можливість використання морського, залізничного і повітряного транспорту. Якщо вам потрібно терміново отримати відправлення, замовляйте авіаперевезення;
 • надання додаткових послуг. Це пошук продавця і покупка продукції в Америці, прийом товару від декількох постачальників, перевірка цілісності і упаковка, наклеювання штрих-кодів, розмитнення і т.д.

Якщо бути точніше, доставку з США посередник виконує з наданням всіх послуг, які можуть знадобитися в цій ситуації. Єдиний момент - неможливість транспортування деяких груп товарів, наприклад: лікарські засоби і наркотики, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, ртуть, зброю, боєприпаси і т.п.

В іншому Fialan надасть всебічну підтримку і зробить все можливе для проведення успішної доставки зі США в Україну, вартість якої визначається індивідуально. І крім фінансової вигоди, до переваг співпраці з організацією варто віднести:

 • прозорість діяльності компанії;
 • офіційне оформлення партнерства;
 • повну інформаційну підтримку клієнта;
 • виняткове орієнтування на замовника.

Вирішивши працювати з нами, додатково ви отримуєте страховку та грошову компенсацію за порушення строків.