Доставка вантажів з Європи
Вантажоперевезення з Європи в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Країни європейського союзу - це еталон для наслідування, тому що вони відрізняються розвиненою економікою і високими стандартами якості. З цієї причини товари з Європи користуються таким високим попитом в усьому світі, починаючи продуктами харчування, закінчуючи автомобілями. Це сприяє тому, що все більш затребуваною стає доставка вантажів з Європи, що є пріоритетним напрямком діяльності нашої транспортно-логістичної компанії.

Ми займаємося доставкою вантажу з 2004 року і за цей час провели вантажоперевезення абсолютно з усіх країн не тільки Європи, але також Азії і Америки, тому кожен клієнт може нам довіритися. Наявність розвинутої транспортної інфраструктури та підбір оптимального маршруту сприяє тому, що сьогодні доставка вантажів з Європи в Україну здійснюється буквально за кілька днів, включаючи митне оформлення продукції. Велика мережа складських приміщень на території ЄС сприяє тому, що ми можемо приймати і відправляти вантажі абсолютно будь-якого класу і обсягу.

Які вантажі перевозяться з Європи в Україну?

Звісно, за той час, що ми займаємося транспортними перевезеннями, нам доводилося працювати абсолютно з будь-якими вантажами, починаючи з одягу, закінчуючи цінними і небезпечними вантажами. Але найчастіше замовляють вантажоперевезення з Європи в Україну таких товарів:

 • автомобілів;
 • медичного і виробничого обладнання;
 • брендовго одягу і взуття;
 • товарів фармакології;
 • косметики і побутової хімії.

Незалежно від того, який вантаж нам довірили доставити, завжди практикуємо виключно індивідуальний підхід при розробці маршруту і вибору транспортного засобу, тому карго доставка з Європи проходить на вищому рівні без форс-мажорних обставини. Завжди враховуємо тип вантажу, якщо перевозиться швидкопсувний продукт, тоді використовуються рефрижератори - автомобілі зі спеціальним кліматичним обладнанням.

Вантажоперевезення збірного вантажу з Європи в Україну

Досить часто доводиться стикатися з ситуацією, коли потрібно перевести малогабаритні товари. У цьому випадку окремі міжнародні перевезення з Європи є економічно недоцільними. На допомогу приходить доставка збірного вантажу.

Принцип таких доставок максимально простий:

 1. вантаж переміщається зі складу відправника на наші склади, де здійснюється консолідація з партією вантажу для інших одержувачів;
 2. проводиться митне оформлення, щоб товар безперешкодно зміг перетнути два кордони між Європою і Україною;
 3. коли партія зібрана, вантаж відправляється кінцевому одержувачу.

Важливою особливістю збірного вантажу є те, що користувач може істотно заощадити на доставці вантажу, цим самим істотно знизити собівартість кінцевого продукту. Перевезення проводяться строго з міжнародними правилами і регламентом. Якщо потрібно доставити цінний вантаж, то схема збірних вантажоперевезень не підходить, в цьому випадку актуальною стає авіадоставка з Європи.

Ключові переваги співпраці з компанією Fialan

 • Маршрут підбирається індивідуально. Наші фахівці проводять аналіз вантажу, погодних умов, стану доріг, сезонності і т.д., після чого клієнтові підбирається ідеальне рішення щодо термінів доставки і ціни.
 • Повне збереження вантажу. Незалежно від того, який вантаж ми взялися перевозити, в будь-якому разі оформляємо страховку на випадок форс-мажорних ситуацій.
 • Митне оформлення. Ми не просто доставляємо вантаж, а проводимо повний документальний супровід, що включено в ціну.
 • Міцні умови співпраці. Ціна, яку ми відразу вказали на етапі підписання договору, не змінюється з часом, що забезпечує максимально прозоре ціноутворення.

І це тільки мала частина переваг, які ви отримуєте, якщо вирішите замовити доставку вантажу з Європи в Україну під керівництвом Fialan. Вам достатньо просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті. Завжди готові надати консультацію з усіх питань.