Доставка вантажів з Туреччини
 Доставка карго з Туреччини
rating-stars Рейтинг 5

Доставка вантажів з Туреччини є досить клопіткою процедурою, якщо намагатися організувати її без професійної допомоги. Дуже важко вирішувати формальності, перебуваючи в іншій країні, не маючи можливості проконтролювати пересування партії товару. Саме тому краще довірити організацію перевезення досвідченим фахівцям, які добре знають, як справлятися з виникаючими завданнями. І свої послуги в галузі планування і здійснення доставки карго з Туреччини вам пропонує компанія Fialan. Ми ведемо успішну діяльність з 2004 року, тому маємо достатньо досвіду, щоб уникнути будь-яких складнощів і затримок при перевезенні.

Варіанти доставки вантажів з Туреччини

Перше, з чим доведеться визначитися, плануючи транспортування турецької продукції - тип вантажу. Якщо це досить габаритний об'єкт, він буде упакований згідно з чинними вимогами і відправлений самостійно. У цій ситуації мова йде про генеральний вантаж.

Якщо необхідно переслати безліч невеликих позицій, після огляду, маркування та упаковки вони будуть з'єднані в одну партію і в такому вигляді відправляться за потрібною адресою. У цій ситуації мова йде про збірний вантаж. Зазвичай він включає товари для різних замовників, але може формуватися і для однієї людини, залежно від кількості і типу складових. У будь-якому випадку доставка збірних вантажів з Туреччини користується особливим попитом, тому як в такому варіанті перевезення обходиться дешевше, ніж окрема пересилання одиниць продукції.

Також є можливість організувати транспортування товару в контейнері. Такий варіант використовується для окремих категорій продукції, наприклад, автозапчастин. Доставка контейнера з Туреччини може бути здійснена різними способами, зокрема, морським транспортом.

У більшості ситуацій замовник сам може вибрати спосіб транспортування, який вважає оптимальним по співвідношенню термінів поставки і вартості. До того ж, в Туреччині купують переважно саме товари, доступні для перевезення різними видами транспорту. Але найбільшим попитом все ж користується транспортування літаками. З огляду на те, що за раз вдається відправити досить велику партію, то авіадоставка з Туреччини обходиться не так і дорого.

Якщо ви хочете більше дізнатися по цій темі, зв'яжіться з фахівцями Fialan. Представники нашої компанії проінформують про всі тонкощі, розкажуть про порядок і принципи організації транспортування. У будь-якому випадку наша діяльність орієнтована виключно на клієнта, тому вам буде запропоновано оптимальний варіант.

Як відбувається доставка вантажу з Туреччини

Почнемо з того, що всі товари, що підлягають перевезенню за кордон, приймають наші співробітники на турецькому складі. Вони перевіряють цілісність продукції, її відповідність доданій документації, стежать за тим, щоб жодна одиниця не загубилася. Далі:

  • товар зберігається в складському приміщенні з дотриманням необхідних умов протягом потрібного проміжку часу;
  • після того, як вантаж буде готовий до пересилання, продукція маркується та упаковується, об'єднується у велику партію;
  • відправлення передається перевізнику, а трековий номер пересилається замовнику для надання можливості відстеження місцезнаходження відправлення через особистого менеджера;
  • на кордоні товар проходить процедуру розмитнення, після чого відправляється на кінцевий склад.

Це приблизний опис порядку організації доставки. Більш детально про всі тонкощі і вартості послуг ви дізнаєтеся у фахівців Fialan. Якісне і недороге обслуговування гарантовано.