Fialan — Доставка товарів з США в Україну | Fialan Україна
 Доставка товарів з США

Компанія Fialan стане надійним партнером для всіх, кого цікавить безпечна, швидка та недорога доставка товарів з США в Україну. За 15 років успішної діяльності в сфері надання експортно-імпортних послуг нашій організації вдалося сформувати чималий багаж професійних знань і цінного досвіду, отримуючи можливість забезпечувати клієнтам гідний рівень обслуговування. Повний орієнтування на замовника гарантовано.

Як здійснюється доставка товарів з США

Щоб забезпечити вам повне розуміння того, як відбувається доставка товарів з США, розглянемо цю тему послідовно.

На початковому етапі відбувається прийом продукції на американському складі. Вона перевіряється за обумовленими заздалегідь параметрам і на предмет відповідності характеристикам, прописаним в документації. Якщо ви користуєтеся послугою консолідації, здійснюється прийом товару від декількох осіб і формування єдиної партії.

При необхідності вантаж зберігається на складі необхідну кількість часу зі строгим дотриманням вимог до умов зберігання.

Генеральний або збірний вантаж готується до перевезення. Сервіс доставки з США включає упаковку і маркування продукції.

Здійснюється відправка партії обраним замовником способом. Їй присвоюється унікальний номер, який надалі можна застосовувати для відстежування місцеположення відправлення.

Товар проходить процедуру розмитнення і направляється на склад, зазначений клієнтом.

Це основні етапи, які передбачає перевезення вантажу з Америки. Більш детально про процедуру ви дізнаєтеся в процесі особистого спілкування з представниками Fialan. Кожна ситуація розглядається окремо, з обов'язковим урахуванням вимог конкретного замовника. Це дозволяє гарантувати висококласне професійне обслуговування.

Способи доставки товару з США

Ми говоримо про ситуацію, коли вантажу належить подолати досить довгий шлях, тому вам знадобиться розставити пріоритети і визначитися з оптимальним способом транспортування. Є такі варіанти вирішення завдання:

  • морський транспорт. Доставка морем з США здійснюється досить довго, але ідеально підходить для великовагових і великогабаритних вантажів;
  • залізничний транспорт. Також дозволяє розміщувати великі партії товару, перевезення при своїй тривалості обходиться не так дорого, як літаком;
  • авіадоставка вантажів з США. Відмінне рішення для збірних вантажів, ситуацій, коли важливо термінове вирішення питання перевезення.

Фахівці Fialan обов'язково проконсультують вас по темі вибору способу транспортування, допоможуть визначити оптимальний варіант, який відповідає вимогам щодо термінів і вартості поставки.

Переваги співпраці з Fialan

Незалежно від того, що вас цікавить: доставка меблів з США або транспортування будь-якого іншого вантажу, співпрацюючи з Fialan, ви відзначите наступні переваги:

  • індивідуальний підхід до клієнта. Співробітники компанії нададуть розгорнуту консультацію з питань, допоможуть ефективно вирішити всі питання, пов'язані з перевезенням;
  • послуги «під ключ». Вам не доведеться самостійно займатися вирішенням окремих організаційних питань. Всі завдання фахівці беруть на себе;
  • фінансова доступність послуг. Вартість доставки вантажів з США озвучується індивідуально після обговорення всіх тонкощів, але вона обов'язково виявиться дуже конкурентоспроможною;
  • гарантії. Ви зможете відстежувати місце розташування партії в будь-який час, вантаж буде повністю застрахований, при порушенні термінів поставки Fialan слатить компенсацію.

Якщо ви хочете виконати в Україну експрес доставку з США, зробити це зручно і недорого, обирайте нашу компанію.