Наші клієнти

Про клієнтів FIALAN

 

Клієнти компанії Fialan - підприємці оптової та роздрібної торгівлі, автомобільного бізнесу, продавці електроніки, комп'ютерної техніки, меблів та будівельних матеріалів, торгові мережі а також інші підприємства важкої і легкої промисловості та сфери послуг.

Ми допомагаємо знайти вигідні товарні пропозиції у Китаї, укласти ЗЕД- контракт, доставити і розмитнити вантажі в Україні. Індивідуальні підприємці возять з Китаю чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття, сувенірну продукцію, товари для ремонту та облаштування будинку і т.п.

Асортимент товару, який ввозиться залежить від сезону. У січні-лютому розміщуються замовлення на виробництво у Китаї пляжних аксесуарів, товарів для активного відпочинку і іншої літньої продукції, яку отримують в травні. В середині літа починається підготовка до різдвяного періоду і розміщуються замовлення на виробництво і доставку новорічних іграшок, одягу і аксесуарів, штучних ялинок, атрибутики та прикрас для дому, спортивного інвентарю та одягу для зимових видів спорту.

Представники середнього бізнесу

активно займаються не тільки пошуком нових товарів у постачальників і виробників, але й організацією виробництва в Китаї. Після розміщення замовлення контролюють якість продукції, що виробляється і перевіряють її кількість перед відправкою в Україну. На рахунку компанії Fialan більше 120 реалізованих проектів за контрактним розміщення замовлень на виробництво:

Представники великого бізнесу

 

повністю контролюють своїх китайських партнерів, так як їх співпраця пов'язана не тільки з великими грошовими потоками, а й репутацією компанії на ринку в цілому. На такому рівні важливо гарантувати виконання китайським постачальникам своїх зобов'язань по виробництву і відвантаженню готової продукції, а в разі затримок, отримати компенсацію завдяки укладанню юридично грамотного контракту ЗЕД.

Також серед наших клієнтів є представники малого бізнесу і приватні особи, які замовляють обладнання, матеріали, і товари з інтернет-магазинів Китаю. Невеликі вантажі клієнтів ми доставляємо авіатранспортом або морем в збірних контейнерах, великі партії і габаритні вантажі - контейнерними партіями FCL.


У відносинах з нашими клієнтами ми цінуємо:

  • Ініціативність. Ми за ініціативу і творчий підхід у вирішенні завдань;
  • Відповідальність. Ми відповідаємо перед клієнтом за результат нашої роботи;
  • Впевненість. Ми маємо тверду віру в лідерство компанії Fialan, яке складається з лідерства кожного з нас;
  • Операційна досконалість. Ми прагнемо робити свою роботу сьогодні краще, ніж учора. Ми прагнемо удосконалюватись кожен день;
  • Конфіденційність. Ми зберігаємо таємниці, які нам довірили наші клієнти. Ми зберігаємо конфіденційність будь-якої інформації, отриманої в стінах компанії;
  • Кооперація (а не конкуренція!). Ми не змагаємося один з одним, ми об'єднуємо зусилля, тому що разом ми отримаємо більший загальний результат. Ми не конкуруємо з іншими компаніями на ринку, ми шукаємо можливості для взаємовигідної кооперації.

Отправь запрос - cэкономь время!


 * только текст  

 * обязательное поле  

 * только цифры  

Заказать СТЕНД
Получить БИЛЕТ
Заочное посещение

* Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности